İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi (FRIT1-WB-D-09) İçin Davet

Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi  (FRIT1-WB-D-09) İçin Davet

Ülke: Türkiye

Proje Adı:Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi

Sözleşme Başlığı: Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi

Kredi No./ Hibe No.: P162004

RFB Referans No.:FRIT1-WB-D-09

 

1.      [T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü], [Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi]'in giderlerinin karşılanması için Dünya Bankası'ndan finansman temin etmiştir ve söz konusu finansman tutarlarının bir bölümünü [Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi ] sözleşmesi kapsamındaki ödemeler için kullanmayı düşünmektedir.

2.      [T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü], [Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşi ] için uygun isteklileri kapalı zarf teklif vermeye davet etmektedir.

3.      İhale, Dünya Bankası'nın Temmuz 2016 esas ve Kasım 2017 ve Ağustos 2018 revizyonlu  IPF Borçluları için  Satın Alma Düzenlemelerinde ("Satın Alma Düzenlemeleri") belirtilen şekilde Teklife Çağrı (RFB) duyurusu yapılarak açık ihale yöntemiyle gerçekleştirilecektir ve Satın Alma Düzenlemelerinde tanımlanan tüm İsteklilere açıktır. Bu ihale 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 3c Maddesi hükümlerine göre 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu (KİK) hükümlerinden istisnadır.

4.      İlgilenen uygun İstekliler, Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü'den daha fazla  bilgi alabilir ve aşağıda belirtilen adreste [MEB Beşevler Kampüsü B Blok Ankara] mesai saatleri içerisinde [09:00 ile 18:00 saatleri arasında]  ihale dokümanını inceleyebilir.

5.      İlgilenen istekliler, ihale ilan tarihinden itibaren https://iegm.meb.gov.tr/www/duyurular/kategori/2 adresi Adana İlindeki Ek Okulların Donatım Malzemesi ve Ekipman Alım İşiduyuru kısmından hazırlanan ihale dokümanını temin edebilirler..

6.      Tekliflerin en geç 27 Kasım 2023 tarihi Saat 11:00'a kadar aşağıdaki adrese [T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü Proje Uygulama Birimi Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü B Blok]  teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin izin verilmeyecektir. Geç teslim edilen Teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Teklifler [27 Kasım 2023 tarihi Saat 11:00'a]'de aşağıda belirtilen adreste [T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü Proje Uygulama Birimi Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü B Blok], İsteklilerin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır.

7.      Tüm tekliflerin beraberinde 1.000.000 TL (Bir Milyon Türk Lirası) tutarında bir [Geçici Teminat] sunulması gerekmektedir. 

8.      Yukarıda atıfta bulunulan adres(ler) aşağıda verilmiştir:

 [Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

MEB Beşevler Kampüsü B Blok 06500, Beşevler, Ankara, Türkiye

Tel: +90 (312) 4133132

Belgegeçer: +90 (312) 2138346

Eposta: iegm_frit@meb.gov.tr

[https://iegm.meb.gov.tr/]

İdari Şartname için tıklayınız.

 

Teknik Şartname için tıklayınız.

Karşılaştırma ve Teslimat Tablosu için tıklayınız.

Teklif Açılış Kontrol Listesi için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.