İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

Bursa İlinde Toplam 4 Anaokulu ve Eklentileri Yapım İşi (FRIT-III-KFW-AY-04) İçin Davet

Bursa İlinde Toplam 4 Anaokulu ve Eklentileri Yapım İşi (FRIT-III-KFW-AY-04) İçin Davet

Ülke: Türkiye 

Proje Adı: T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Türkiye'deki Mülteciler İçin AB Mali Yardım Programı (FRIT) Fonu Bünyesinde KfW İşbirliği İle Yürütülen Kriz Zamanında Herkes İçin Eğitim III Projesi 

Sözleşme Başlığı: Bursa İlinde Toplam 4 Anaokulu ve Eklentileri Yapım İşi

Kredi No./ Hibe No.:

İhale Referans No.: FRIT-III-KFW-AY-04

1.      Türkiye Cumhuriyeti, Milli Eğitim Bakanlığı, Alman Kalkınma Bankası (KfW) (bundan böyle "KfW" ya da "Banka" olarak anılacaktır) aracılığı ve yönetimi altında Avrupa Birliğinden, Kriz Zamanlarında Herkes İçin Eğitim II Projesi'nin giderlerine yönelik olarak AB'nin Türkiye'deki Mülteciler İçin Mali Yardım Programı (FRIT) kapsamında bir hibe almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı bahsi geçen hibenin bir kısmını Bursa İli Sınırları İçinde 4 Anaokulu ve Eklentileri Yapım İşinin 1 paket altında gerçekleştirileceği sözleşme kapsamındaki harcamalar kullanma arzusundadır.

2.       T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü, firmaları, aşağıdaki tabloda belirtilen inşaat sözleşme paketi kapsamındaki eğitim yapılarının anahtar teslimi götürü bedel inşaatı işleri için KfW'nın Satınalma Düzenlemeleri Kılavuzu'nda tariflenen esas ve usuller doğrultusunda, Ulusal Rekabetçi İhale (National Competitive Procurement ) yöntemiyle kapalı tekliflerini sunmaya davet etmektedir.

İnşaat Sözleşme Paketi - (FRIT-III-KFW-AY-04)                                                                                                  

Bursa İlinde Toplam 4 Anaokulu ve Eklentileri Yapım İşinin anahtar teslimi götürü bedel inşaatı işi tek bir sözleşme paketi altında gerçekleştirilecektir.

(FRIT-III-KFW-AY-04)

S. No

İl

İlçesi

Yapı Sınıfı

Ada-Parsel Bilgisi

1

Bursa

Osmangazi

6  Derslikli Anaokulu

8892/1

2

Bursa

Orhangazi

6 Derslikli Anaokulu

843/1

3

Bursa

Mudanya

8 Derslikli Anaokulu

1554/1

4

Bursa

Gemlik

8 Derslikli Anaokulu

1068/1

                                                                                                                  

3.Teklif sahipleri, ihtiyaç duydukları ilave bilgileri ve ihale şartnamesini Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü'nün aşağıda belirtilen adresinden mesai saatleri olan 09:00-18:00 arasında temin edebilir ve inceleyebilirler. Teklif sahipleri aşağıdaki adrese yazılı olarak başvurabilecek, bu paket ile ilgili ihale şartnamesini 500.00- TL aynı adresten satın alabileceklerdir. İhale şartnamesi bedeli, Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü adına Millî Eğitim Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğü'nün IBAN-NO:  TR02 0000 1001 0000 0350 15 40 35 nolu hesabına yatırılacaktır. İhale dosyası satın alınırken başvuru işlemi sırasındaihale ile ilgili referans numarası FRIT-III-KFW-AY-04 olarak mutlaka belirtilecek ve bu referans numarası ilgili dekontta yer alacaktır. Yatırılan bedel, hiçbir nedenle iade edilmeyecektir. 

4. Teklifler, teklif açılış tarihinden itibaren 90 takvim günü süreyle geçerli olacaktır. İhale paketi için teklif dosyaları 4.500.000,00 TL veya karşılığı aynı tutara gelecek şekilde farklı bir para birimi üzerinden düzenlenmiş geçici teminatla birlikte aşağıda verilen adrese en geç 23/11/2023 Perşembe günü saat (yerel saatle) 14:00'e kadar teslim edilmelidir. Elektronik teklifler kabul edilmeyecektir.

5. Teklifler, teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların önünde, aşağıdaki adreste aynı gün ve saatte açılacaktır.

6. Geç verilen teklifler kabul edilmeyecek ve açılmadan iade edilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

MEB Beşevler Kampüsü B Blok 06500, Beşevler, Ankara, Türkiye

Tel: +90 (312) 4133132

Faks: +90 (312) 2138346

E-posta: iegm_frit@meb.gov.tr

Web    : https://iegm.meb.gov.tr

İdari Şartname için tıklayınız.

Teklif Açılış Kontrol Listesi için tıklayınız

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.