İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

Dünya Bankası Projeleri Misyon Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

Dünya Bankası Projeleri Misyon Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

Dünya Bankası aracılığıyla İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğümüz tarafından uygulanmakta olan "Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi" ve "Okullarda Afet Risk Yönetimi" projeleri kapsamında, projelerin süreçlerine dair genel bir değerlendirme yapmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen misyon haftası, açılış toplantısı 13 Mayıs 2024 tarihinde Genel Müdürümüz Sayın Özcan Duman'ın Başkanlığında gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen toplantıda, Genel Müdürümüz, projelerle ilgili sunumları dinledi. Başarıyla tamamlanmak üzere olan Eğitim Altyapısının Güçlendirilmesi projesi hakkında konuşurken, Okullarda Afet Risk Yönetimi projesinde de benzer bir başarının elde edilmesinin önemine vurgu yaptı.

Dört gün sürecek olan Misyon Toplantıları, Genel Müdürlüğümüz bünyesindeki Proje Uygulama Birimi ekiplerinin çalışmalarını, mevcut ilerlemelerini Dünya Bankası heyeti ile paylaşmalarını içerecektir.

14-05-2024

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.