İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

SAMSUN'DA OKUL ZİYARETLERİ VE İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SAMSUN'DA OKUL ZİYARETLERİ VE İL EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İnşaat ve Emlak Genel Müdürümüz Sayın Özcan DUMAN ve İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü Araştırma Geliştirme ve Projeler Daire Başkanımız Sayın Ahmet Tarık ÇAKIR, İl Eğitim Değerlendirme Programı kapsamında Samsun iline ziyaret gerçekleştirdi.

Salıpazarı ilçesinde Bereket Yatılı Bölge Ortaokulu, Gökçeli İlkokulu, Salıpazarı Anadolu Lisesi ve Terme ilçesinde ise Atatürk İlkokulu, Terme Ortaokulu, Hafız Mehmet Niyazi Kasapoğlu İmam Hatip Ortaokulu,  Ulviye Kır İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretlerde bulunarak eğitim ortamları incelendi. Ayrıca öğretmenler ile istişare toplantıları gerçekleştirilerek talep ve önerilerine kulak verildi.

Okul ziyaretleri sonrasında Bakanlığımız eğitim yatırımları kapsamında yapımı devam eden ve kısa zaman içerisinde yapımı tamamlanan okul inşaatları yerinde incelenerek, bilgi alındı. 

21-03-202421-03-202421-03-202421-03-202421-03-2024

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.