İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü ile Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. Arasında Hibe Protokolü İmzalandı.

İmzalanan protokol ile Hayırsever Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. tarafından Bakanlığımıza 28 okulda toplam azami 140kWp kurulu güçte çatı üzeri güneş enerjisi santrali kurulacak.
T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü ile Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.  Arasında Hibe Protokolü İmzalandı.

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü ile Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. arasında "Okullarda Güneş Enerjisi Sistemi Kurulumu Protokolü" 02.09.2022 tarihinde İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü'nde imzalandı. İmza törenine İnşaat ve Emlak Genel Müdürü Sayın Umut GÜR, Yapı İşleri Daire Başkanı Dr. Musa RAHMANLAR, Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Bora BİLGİN, Genel Müdür Yardımcısı Gürdal GÜLLÜ ve Satınalma ve İdari İşler Müdürü Tamer RUHİOĞLU katılım sağladı.

Protokol imza töreni, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Söz konusu protokol kapsamında, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı okulların enerji ihtiyacının bir kısmını karşılamak ve eğitimde temiz enerji alanında farkındalık oluşturmak amacıyla güneş enerjisinden faydalanmak üzere, İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü ve Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş. tarafından belirlenmiş olan 28 okulda toplam azami 140kWp kurulu güçte çatı üzeri güneş enerjisi sistemi kurulumu gerçekleştirilecektir.

 

07-09-202207-09-202207-09-202207-09-202207-09-2022

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.