İnşaat ve Emlak Genel Müdürlüğü

ULUSLARARASI İSLAMİ YARDIM VAKFI İLE BAKANLIĞIMIZ ARASINDA OKUL İNŞASI İÇİN NAKDİ BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI

ULUSLARARASI İSLAMİ YARDIM VAKFI İLE BAKANLIĞIMIZ ARASINDA OKUL İNŞASI İÇİN NAKDİ BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Millî Eğitim Bakanlığı olarak, depremin etkilediği bölgelerdeki yeni okul yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, afetzedelerin yaralarını sarmak ve eğitim hizmetlerini kesintisiz sürdürmek amacıyla önemli bir adım daha atıldı.

Deprem yaralarının sarılması amacıyla okul binası inşaatlarında kullanılması şartı ile nakit bağış yapımına dair protokol imza töreni 15.05.2024 tarihinde yapıldı.

Hazırlanan protokol, konuşmaların ardından Genel Müdürümüz Sayın Özcan DUMAN ile Uluslararası İslami Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa AKÇELİK tarafından imzalandı. 

Protokol çerçevesinde, Kahramanmaraş ilinde 16 derslikli bir ilkokul ve 4 derslikli bir anaokulu olmak üzere toplamda 2 okul binası yapılacaktır.

Protokol imza töreni yapılan konuşmaların ardından sona erdi.

15-05-202415-05-202415-05-202415-05-2024

 

 

 15-05-2024

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cad. Milli Eğitim Bakanlığı Beşevler Kampüsü B Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA - Telefon Rehberi için tıklayınız

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.